Australian Open: Order of Play στο Melbourne Park με τους Andy Murray, Novak Djokovic και Caroline Garcia σε δράση | Ειδήσεις για το τένις



Order of Play για την έβδομη μέρα στο Australian Open με τους Iga Swiatek, Coco Gauff, Stefanos Tsitsipas και Felix Auger-Aliassime όλοι σε δράση.

(Όλες οι ώρες είναι GMT)

Rod Laver Arena

Από τις 12 π.μ: (1) Iga Swiatek (Πολωνία) v (22) Elena Rybakina (Kaz), (10) Hubert Hurkacz (Πολωνία) v (29) Sebastian Korda (ΗΠΑ)

Όχι πριν από τις 8:00: (3) Στέφανος Τσιτσιπάς (Gre) v (15) Jannik Sinner (Ita), (24) Victoria Azarenka (Blr) v Lin Zhu (Chn)

Margaret Court Arena

1 μμ: Luisa Stefani (Bra) & Rafael Matos (Bra) v Bethanie Mattek-Sands (ΗΠΑ) & Mate Pavic (Cro)

Όχι πριν από τις 8:00: (17) Jelena Ostapenko (Λατ) v (7) Cori Gauff (ΗΠΑ), Jiri Lehecka (Τσε) v (6) Felix Auger-Aliassime (Can)

John Cain Arena

1.30 π.μ.: (4) Storm Hunter (Αυστραλία) & Elise Mertens (Bel) v Timea Babos (Hun) & Kristina Mladenovic (Fra)

Όχι πριν από τις 3.30 π.μ.: (31) Yoshihito Nishioka (Jpn) v (18) Karen Khachanov (Ρωσία)

Όχι πριν από τις 6 το πρωί: (3) Jessica Pegula (ΗΠΑ) v (20) Barbora Krejcikova (Τσεία)

Αρένα 1573

Από τις 12:00: Sadio Doumbia (Fra) & Fabien Reboul (Fra) εναντίον Lloyd George Harris (Rsa) & Raven Klaasen (Rsa)

Όχι πριν από τις 2 το πρωί: (23) Shuai Zhang (Chn) vs Katie Volynets (ΗΠΑ), Linda Fruhvirtova (Τσεία) vs Marketa Vondrousova (Τσεία), Olivia Gadecki (Aus) & Marc Polmans (Aus) vs (4) Ena Shibahara (Ιαπωνία) & Wesley Koolhof (Ned), (1) Barbora Krejcikova (Τσε) & Katerina Siniakova (Τσε) v Linda Fruhvirtova (Τσε) & Alison Riske-Amritraj (ΗΠΑ)

Kia Arena

Από τις 12:00: N.Sriram Balaji (Ind) & Jeevan Nedunchezhiyan (Ind) v Jeremy Chardy (Fra) & Fabrice Martin (Fra), Nicolas Barrientos (Col) & Ariel Behar (Uru) v Benjamin Bonzi (Fra) & Arthur Rinderknech (Fra) Hugo Nys (Δευτ.) & Jan Zielinski (Πολωνία) v Max Purcell (Aus) & Jordan Thompson (Aus), Marc Polmans (Aus) & Alexei Popyrin (Aus) v (2) Rajeev Ram (ΗΠΑ) & Joe Salisbury (Gbr) , (8) Gabriela Dabrowski (Can) & Max Purcell (Aus) v Lizette Cabrera (Aus) & John-Patrick Smith (Aus)

Σύντομη 3

12 π.μ.: Cristina Bucsa (Spa) & Makoto Ninomiya (Jpn) v (11) Hao-Ching Chan (Tpe) & Zhaoxuan Yang (Chn), Belinda Bencic (Swi) & Jil Belen Teichmann (Swi) v (3) Gabriela Dabrowski (Can) & Giuliana Olmos (Μεξ), Nicole Melichar (ΗΠΑ) & Matwe Middelkoop (Ned) v (6) Ellen Perez (Aus) & Harri Heliovaara (Fin), Taylor Townsend (ΗΠΑ) & Jamie Murray (Gbr) v (5) Demi Schuurs (Ned) & Nikola Mektic (Cro)

Σύντομη 7

Από τις 2 το πρωί: (8) Anna Danilina (Kaz) & Sania Mirza (Ind) v Anhelina Kalinina (Ukr) & Alison Van Uytvanck (Bel), Miriam Kolodziejova (Cze) & Marketa Vondrousova (Cze) v (7) Beatriz Haddad Maia (Bra) & Shuai Zhang (Chn), Maddison Inglis (Aus) & Jason Kubler (Aus) v Kristina Mladenovic (Fra) & Juan Sebastian Cabal (Col)